PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=676101}

Brudny szmal

The Drop
6,8 39 912
ocen
6,8 10 1 39912
6,9 12
ocen krytyków
Brudny szmal
powrót do forum filmu Brudny szmal

"Barman znajduje w śmietniku pit bulla, którego postanawia przygarnąć. Wkrótce pojawia się właściciel psa. " - hahhaha genialny opis, normalnie tak mnie zachęcił, że wykorkuje zaraz ; D beka

Looter

No faktycznie opis jest strasznie zachęcający do obejrzenia filmu, nie wiem czy nie jeden z lepszych na tym serwisie XD

Looter

Poziom tego opisu i tak stoi oczko wyżej niż na przykład opis filmu "Chłodnia" (2014), który brzmi następująco:

"Robert zostaje zamknięty w mięsnej chłodni przez rosyjskich bandytów, którym jest winny sporą sumę pieniędzy". ^^

DIOYY

hahhahahahaha mega opis ! ;D

ocenił(a) film na 7
Looter

Dawno nie byłem na filmwebie, zacząłem szukać jakichś ciekawych filmów i to już chyba piąty dzisiejszego dnia taki prostacki opis na jaki się natknąłem. Ostatni dotyczył filmu "Charlie musi umrzeć", który brzmi: "Po śmierci matki Charlie zamieszkuje w Bukareszcie. Kiedy poznaje dziewczynę, zakochuje się." Po takich opisach niekiedy nie wiem czy już oglądałem dany film czy chodzi o coś innego. ;) :D

ocenił(a) film na 6
Looter

Citizenfour - ,,Dokument o Edwardzie Snowdenie. Rozmowy z nim odbywają się w Hongkongu.''

ocenił(a) film na 7
Looter

Zęby (2007)
Dawn odkrywa, że jej genitalia posiadają zęby.

Looter

Opis dla 13latek AnimalLoversów... żałosne xD

Looter

Tak, mnie też "zachęca" ten opis.

ocenił(a) film na 7
Looter

Ja na szczęście trafiłem na ten film sprzed telewizora, akurat było w połowie filmu, a że była ciekawa obsada to poszukałem na HBO GO i faktycznie opis z tv dużo lepszy. Było coś o skradzionych pieniądzach mafii które dwóch braci musi odzyskać, po tym co tutaj zobaczyłem, gdyby nie Tom Hardy to bym nie włączył, a szkoda bo dobry film może się marnować poprzez durny opis.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones